Kolektyvo kelionė į "BETT Show 2019" Londone

UAB „Nacionalinis švietimo centras“ vykdydamas projektą „Lietuvos kompetencijų ir įgūdžių sisteminio valdymo ir analizės įrankių sukūrimas”, kurio kodas Nr. J05-LVPA-K-01-0009, pagal 2017 kovo 17 d. pasirašytą sutartį Nr. S-J05-LVPA-K-01-0009. Pagal projektą darbuotojų komanda turėjo galimybę aplankyti tarptautinę švietimo technologijų konferencijų ir parodų renginį „BETT Show“, kuris vyko Londone 2019 m. sausio 23-26 dienomis.

Šiame parodų renginyje „BETT Show“ dalyvavo 850 kompanijų, virš šimto naujų „Edtech“ kūrėjų ir daugybę dalyvių, kurie atstovauja savo šalis iš pasaulinės bendruomenės. Visi atstovai atvyksta į šią parodą ieškoti naujų ir inovatyvių idėjų bei partnerių, su kuriais galėtų bendradarbiauti švietimo bei ugdymo srityje.

Viso renginio metu buvo bendraujama su atstovais iš užsienio, kurie mums pristatė savo idėjas, kurios galėtų pagerinti švietimo sistemą mokyklose, praplėstų mokinių akiratį mokantis ne tik iš vadovėlių, bet ir naudojantis išmaniaisiais mobiliaisiais telefonais ar kompiuteriais. Kolektyvas komandiruotės metu pasisėmė naujų žinių  apie besivystančias technologijas švietimo srityje.