Apie mus

UAB "Nacionalinis švietimo centras" - viena didžiausių įmonių Lietuvoje, kurianti ir diegianti integruotas švietimo informacines sistemas.

Įmonė valdo ir administruoja švietimo ir ugdymo įstaigose naudojamą procesų valdymo sistemą Manodienynas.lt.

Nacionalinio švietimo centro klientai yra daugiau nei 800 valstybinių ir privačių švietimo ir ugdymo įstaigų Lietuvoje bei užsienyje - Švietimo ir mokslo ministerija, Švietimo informacijos ir technologijų centras, Vilniaus miesto, Klaipėdos miesto, Elektrėnų rajono, Kaišiadorių rajono ir daugelis kitų savivaldybių.

Naujienos

Renginiai

Inovatyvūs projektai ir produktai

Manodienynas - debesų kompiuterijos principu veikianti sistema, skirta mokiniams, jų tėveliams, mokytojams bei mokyklos vadovybei, kuri tapo nepakeičiamu įrankiu jau daugiau nei 700 Lietuvos ir užsienio šalių mokymo bei ugdymo įstaigoms. Sistema ji ne tik pakeičia popierinio dienyno bei pažymių knygelės vaidmenį ir leidžia operatyviau ir paprasčiau fiksuoti įvertinimus, pamokų lankomumą, gauti reikiamas ataskaitas iš bet kurios internetą turinčios prieigos, bet ir užtikrina patogų ir efektyvų socialinį grupinį ar asmeninį bendravimą ir vienas kito pažinimą.

Susipažinkite su mumis

Kostas
geraširdis konsultantas
Urtė
Web dizainerė
Domantė
Produkto vadovė
Donaldas
Vyr. programuotojas
Gražina
veiklioji direktoriaus pavaduotoja
Ernesta
šarmingoji projektų vadovė
Dovilė
rimta verslo plėtros vadovė
Greta
Reklamos projektų vadovė
Giedrius
Projektų vadovas
Aušra
mokytojų mokytoja

Kontaktai

UAB "Nacionalinis švietimo centras"
Kernavės verslo centras
Žalgirio g. 92, 1 įėjimas, 5 aukštas
LT-09303 Vilnius